Przejdź do głównej zawartości

Współpraca

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA


  Skontaktuj się ze mną


MartieLIFEstyle, to blog pisany z pasji do dobrej organizacji czasu, szczęśliwego życia i radości z drobnostek, których czasami nie zauważamy. Swoje wpisy kieruję przede wszystkim do osób, które lubią żyć po swojemu i chcą cieszyć się z małych rzeczy. Mówię o tym jak zdrowo organizować czas, wynajdywać chwilę na dobre książki i po prostu żyć, tu i teraz. 

Tematy, które poruszam na blogu dotyczą przede wszystkim:

- planowania dnia,
- organizacji czasu,
- ułatwiania sobie codziennych czynności,
- psychologii życiowej,
- radości z drobnostek,
- książek wartych przeczytania,
- rzeczy, które warto znać.

Formy współpracy:

- recenzje książek, kosmetyków lub przedmiotów ułatwiających organizację czasu,
- artykuły na zamówienie,
- artykuł sponsorowany napisany przeze mnie,
- promocja produktu lub usługi na blogu, instagramie, facebook'u lub pintereście.

Chętnie rozpatrzę inne propozycje współpracy związane z tematyką mojego bloga. 

Jeżeli chcesz rozpocząć ze mną współpracę reklamową lub zapytać o więcej szczegółów, to napisz do mnie na ten adres e-mail:

martielifestyle@op.pl


Marki, które mi zaufały:Popularne posty z tego bloga

WIOSENNE PORZĄDKI

Zima, śnieg i niezwykle klimatyczna pogoda już powoli ucieka. Teraz swoje pięć minut będzie miała wiosna, która nie da się ukryć - jest porą roku lubianą przez większość z nas. Wszystko budzi się do życia i odradza na nowo. A czy Ty pozwolisz na to, by i wiosna zagościła u Ciebie? 

Wszyscy na wiosnę robią generalne porządki - w szafie, w ogrodzie i w domu. Ale czy sprzątamy w swoim życiu? Czy robimy takie kwartalne podsumowania naszej dotychczasowej egzystencji? Wiele osób na takie głębokie przemyślenia wybiera Nowy Rok i związane z nim postanowienia, plany i cele. Może jednak warto zrobić to wiosną? 

Podczas tej pięknej i rozkwitającej pory roku, możemy na świeżo zrobić przegląd tego, co do tej pory uczyniliśmy. Wypisać wszystkie swoje plany, osiągnięcia i cele na najbliższy czas. Pogoda, budzące się rośliny i wyjątkowo okazałe słońce doda nam więcej motywacji do działania niż plucha i śnieg, który widzimy w styczniu. Jak się do tego zabrać? Jak przeprowadzić takie wiosenne porządki w …

JAK SPRAWIĆ BY WEEKEND BYŁ DŁUŻSZY?

Cześć! W końcu mamy upragniony piątek, czyli jak to mawiają - początek weekendu. Żeby te 2,5 dnia wykorzystać maksymalnie, warto skupić się na tym co planujemy zrobić żeby poczuć, że zregenerowaliśmy siły i jesteśmy wypoczęcie ;) Przybywam z pomysłami!

Jak zmotywować się do działania?

Jest poniedziałkowy poranek, ciężko wstaje się z łóżka kiedy za oknem brakuje słońca, a termometr wskazuje pięć stopni. Cóż, chyba poniedziałki muszą tak wyglądać i pozostałe dni roboczego tygodnia również. Wstaję, ledwo zwlekając nogi z łóżka i próbuję się obudzić otwarciem okna i podciągnięciem rolet. Wypadałoby się ogarnąć i zrobić jakieś zdrowe, pożywne i dobre śniadanie. W końcu to najważniejszy posiłek dnia. Może to pomoże zmotywować się do działania.