O BLOGU


Cześć, jestem Marta! 


Chciałabym Cię miło przywitać na moim blogu. Stworzyłam go po to, by dzielić się z Tobą różnymi patentami na ułatwienie sobie codziennego życia. Dzięki moim poradom, uczynisz każdy dzień lepszym i nauczysz się czerpać z niego garściami.

Każdego dnia szukam radości w małych rzeczach i żyję po swojemu. Z zamiłowania i powołania poruszam wiele tematów psychologicznych i piszę bez ściemy, tak jak jest - autentycznie. Od 11 miesięcy, przekonuję innych do cieszenia się ze zwykłych, małych rzeczy i wypatrywania szczęścia w drobnostkach. Jeżeli do tej pory nie potrafiłeś poradzić sobie z organizacją czasu, złym samopoczuciem i uporządkowaniem wielu spraw, to od dzisiaj możesz to zmienić i być o krok bliżej do zrealizowania wszystkich swoich przedsięwzięć i osiągnięcia życiowej radości. 

Zapraszam Cię do rozpoczęcia swojej podróży po moim blogu od tego. Mam nadzieję, że czas spędzony ze mną nie będzie dla Ciebie stracony, a Ty zyskasz inspirację i nowe pomysły. Zaglądaj tutaj w każdy weekend i tygodniowe popołudnia, by nie przegapić nowych artykułów. Tym czasem, życzę Ci miłego dnia. Do zobaczenia!

P.S.


Wszystkie zdjęcia, które znajdują się na stronie są mojego autorstwa. W innym przypadku będą opatrzone opisem.


Jeżeli interesuje Cię podjęcie ze mną współpracy, zajrzyj TUTAJ.

Komentarze

POLUB BLOGA NA FACEBOOKU :)