O mnie


Kto tu pisze, po co pisze i dlaczego, czyli wszystko o blogu Martielifestyle i o jego autorce 😊

Mam na imię Marta i lubię pisać. W sumie za pomocą tego jednego, banalnego zdania mogłabym opowiedzieć o siebie, ale po co. Skoro lubię klepać w klawiaturę to i wyklepię odrobinę więcej na swój temat.

O moich pasjach 📑

Pisanie od lat jest moim ulubionym zajęciem. Zapisuję wszystko na papierze, później na komputerze, bo tak mi wygodniej. Pasjonują mnie również książki, ornitologia i piękno matki natury 🌿

Z zamiłowania psycholog, socjolog i filozof. To ostatnie to zupełnie na poważnie, żeby nie było, że się uśmiecham pod nosem. Zgłębiam tajniki ludzkiego umysłu, rozważam odpowiedzi na pytania egzystencjalne i obserwuję ludzi. Czasami nawet zapisuję te swoje obserwacje, ale na razie nie wypuszczam ich na światło dzienne. Bardzo lubię rozmawiać, dużo mówię, czasami mam problemy z konwersacją, bo jak się rozgadam to wychodzi monolog, a nie wymiana zdań.

Pofilozofować też sobie lubię, głównie o życiu, ludziach, tradycjach i filozofii w rzeczy samej.

Z wykształcenia technik usług fryzjerskich i nie długo również technik ortopeda. Może później radiolog? Kto wie! Medycynę kocham od dziecka. Będąc małą dziewczynką, później nastolatką w gimnazjum, pragnęłam pracować w prosektorium lub zostać lekarzem sądowym...nie wiem, co wtedy siedziało w mojej głowie... 😶


O blogu

Blog powstał z myślą o wymianie zdań z czytelniczkami na różne tematy. Na początku nie traktowałam go zbyt poważnie, miał być raczej moją odskocznią i takim hobby. Stało się, jak stało, i jestem z tego bardzo zadowolona. I tutaj na nim też sobie lubię filozofować, dzielić się poradami i innymi bajerami na lepsze, prostsze i pełniejsze życie. 

Co możesz tutaj znaleźć? Przede wszystkim minimalizm, porady, recenzje ciekawych książek i teksty pisane z zamiłowania do powyżej wymienionych tematów. 

Jeżeli mogę Ci w czymś pomóc, chcesz się skontaktować lub zaproponować mi ciekawą, kreatywną współpracę to wpadnij w zakładkę "Współpraca" lub na ten adres mailowy:

martielifestyle@gmail.com

Życzę Ci miłego dnia i przyjemnej lektury bloga 😊

P.S.

Jestem również w innych "internetach":
  • Facebook →→→ martielifestyle ←←←
  • Instagram →→→ martie.lifestyle ←←←
O mnie O mnie Reviewed by Marta Kluczna on 13 kwietnia Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.