Przejdź do głównej zawartości

ME:LIFESTYLE nasz magazyn online

czasopisma online


czasopisma online
czasopisma online

czasopisma online
czasopisma online

czasopisma online


czasopisma online

czasopisma online

czasopisma online

czasopisma online
czasopisma online

czasopisma online

czasopisma online

czasopisma online
Komentarze

 1. O jakie fajne zdjęcia! To czekamy teraz 21lipiec!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, bardzo się cieszymy i dziękuję za miłe słowa :)

   Usuń
 2. Świetny pomysł ze stworzeniem magazynu! Ciekawe, wyróżnia się i zachęca do czytania. Idę sprawdzić czy mam jogurt, żeby przygotować domowe lody :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Koniecznie napisz jak smakowały :)

   Usuń
 3. Wow, super! Świetny pomysł :)

  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zainteresował Cię ten wpis? Zostaw coś po sobie w komentarzu lub wesprzyj go lajkiem :).
Chcesz dostać prezent? Zajrzyj tutaj: http://bit.ly/prezent098123

Popularne posty z tego bloga

WIOSENNE PORZĄDKI

Zima, śnieg i niezwykle klimatyczna pogoda już powoli ucieka. Teraz swoje pięć minut będzie miała wiosna, która nie da się ukryć - jest porą roku lubianą przez większość z nas. Wszystko budzi się do życia i odradza na nowo. A czy Ty pozwolisz na to, by i wiosna zagościła u Ciebie? 

Wszyscy na wiosnę robią generalne porządki - w szafie, w ogrodzie i w domu. Ale czy sprzątamy w swoim życiu? Czy robimy takie kwartalne podsumowania naszej dotychczasowej egzystencji? Wiele osób na takie głębokie przemyślenia wybiera Nowy Rok i związane z nim postanowienia, plany i cele. Może jednak warto zrobić to wiosną? 

Podczas tej pięknej i rozkwitającej pory roku, możemy na świeżo zrobić przegląd tego, co do tej pory uczyniliśmy. Wypisać wszystkie swoje plany, osiągnięcia i cele na najbliższy czas. Pogoda, budzące się rośliny i wyjątkowo okazałe słońce doda nam więcej motywacji do działania niż plucha i śnieg, który widzimy w styczniu. Jak się do tego zabrać? Jak przeprowadzić takie wiosenne porządki w …

JAK SPRAWIĆ BY WEEKEND BYŁ DŁUŻSZY?

Cześć! W końcu mamy upragniony piątek, czyli jak to mawiają - początek weekendu. Żeby te 2,5 dnia wykorzystać maksymalnie, warto skupić się na tym co planujemy zrobić żeby poczuć, że zregenerowaliśmy siły i jesteśmy wypoczęcie ;) Przybywam z pomysłami!

Jak zmotywować się do działania?

Jest poniedziałkowy poranek, ciężko wstaje się z łóżka kiedy za oknem brakuje słońca, a termometr wskazuje pięć stopni. Cóż, chyba poniedziałki muszą tak wyglądać i pozostałe dni roboczego tygodnia również. Wstaję, ledwo zwlekając nogi z łóżka i próbuję się obudzić otwarciem okna i podciągnięciem rolet. Wypadałoby się ogarnąć i zrobić jakieś zdrowe, pożywne i dobre śniadanie. W końcu to najważniejszy posiłek dnia. Może to pomoże zmotywować się do działania.