LIFEHACKI NA WSZYSTKO


lifehacki

Witajcie! Dzisiaj podzielę się z Wami kilkoma patentami na umilenie sobie życia. Zaczynamy!
1. W łazience

- Armatura łazienkowa brudzi się bardzo szybko, nawet już na drugi dzień po zrobieniu łazienkowych porządków, widzimy osad na umywalce, spłuczce lub pralce. Jest na to jeden patent - nawilżane chusteczki dla niemowląt. Dzięki nim szybko zetrzesz kurz, zabrudzenia z kosmetyków lub z pasty do zębów.

2. Kuchnia

- Często wokół sitka w zlewie osadza się kamień, doszorowanie go zajmuje dużo czasu i siły. Polej sitko mleczkiem do czyszczenia i odczekaj 15-20 minut. Później potrzyj lekko gąbeczką i polej gorącą wodą. Gotowe.

3. Salon

- Nie masz stolika kawowego, a sięganie po kubek na szafkę RTV lub stawianie go na podłodze nie raz już skończyło się rozlaniem napoju? Nic prostszego. Wystarczy zwykły karton i książka w twardej oprawie A4 lub zeszyt. Możesz też wykorzystać panel pod biurkiem, który kiedyś służył na klawiaturę.

4. Kubek DIY

- Bardzo modne jest picie z tak zwanych słoików. Jednak takie fajne cudo, można wyczarować samemu. Wystarczy słoik i stary sweter lub szalik. Wytnij rękaw ze swetra długości kubka i ładnie go powywijaj. Możesz też przyozdobić go kokardką lub pomalować lakierem do paznokci na wybrany wzór. Fajny kubek gotowy. :)

Po więcej inspiracji zapraszam tutaj lub tutaj :)

A Wy? Jakie macie sposoby na umilenie sobie życia? Piszcie! :)
Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl
LIFEHACKI NA WSZYSTKO LIFEHACKI NA WSZYSTKO Reviewed by Marta Kluczna on 02 listopada Rating: 5

Brak komentarzy:

W podzięce za poświęcenie czasu na lekturę, możesz pobrać sobie darmowe zdjęcia, które znajdziesz pod tym linkiem: bit.ly/ZDJFREE oraz darmowe #InstaPlansze tutaj ---> http://martielifestyle.blogspot.com/p/instaplansze-na-twoje-insta-stories.html

Obsługiwane przez usługę Blogger.