WAKACYJNE INSPIRACJE


Dzień dobry! Przybywam dzisiaj z pomysłami na wypoczynek w domowym zaciszu. Jeżeli nie byłeś na wakacjach, nie masz urlopu albo po prostu czasu żeby wyjechać na dłużej, to przeczytaj koniecznie moje sposoby na relaks w domu, na ogrodzie, działce, łące czy tarasie, gdziekolwiek chcesz. :)


   1. Wyjdź na spacer.

Banalnie proste i z pozoru nudne zajęcie, może stać się drogą do inspiracji. Ale żeby tak się stało, zabierz ze sobą aparat czy książkę, po prostu to co lubisz. Usiądź pod drzewem czy na ławce, albo po prostu idź przed siebie i słuchaj ptaków, oglądaj widoki czy chmury. Spróbuj dostrzec piękno tego co Cię otacza. Polne kwiatki, drzewa, bezchmurne lub usłane obłokami niebo. Wschód i zachód słońca. Natura jest piękna i pozwól jej to piękno pokazać.   2. Zorganizuj sobie osobisty kącik do odpoczynku.

Postaw wygodny fotel na balkonie, dodaj kwiaty i mały stolik. Zaparz sobie dobrej herbaty i rób to co lubisz, pomyśl o tym co naprawdę sprawia, że odpoczywasz.


   3. Wybierz się na piknik.

Przydomowy ogród, park czy las to idealne miejsce na piknik z przyjaciółmi czy z rodziną. Nawet koszyk nie jest Ci potrzebny. Wystarczy koc i przekąski, a przygoda gwarantowana. Ja urządziłam piknik na tarasie, bo pogoda nie sprzyjała ;)


   4. Odkrywaj nowe miejsca, podczas wycieczek rowerowych.

Przejażdżki rowerowe to chyba najpopularniejszy sposób spędzania wolnego czasu. Żeby je trochę umilić i sprawić by były bardziej tajemnicze, wybierz się w miejsca, w których jeszcze nie byłeś i koniecznie weź aparat ;)


   5. Zrób własny ogródek.

Jeżeli nie masz podwórka, wystarczy balkon lub parapet i dobre chęci. Z sadzonek czy nasion mogą powstać naprawdę piękne okazy roślin czy ziół do gotowania. A może zadbaj w końcu o tego uschłego storczyka? Zacznij podlewać go przemrożoną wodą, a odwdzięczy się pięknymi kwiatami ;)
Udanego dnia! :)
WAKACYJNE INSPIRACJE WAKACYJNE INSPIRACJE Reviewed by Marta Kluczna on 11 sierpnia Rating: 5

Brak komentarzy:

W podzięce za poświęcenie czasu na lekturę, możesz pobrać sobie darmowe zdjęcia, które znajdziesz pod tym linkiem: bit.ly/ZDJFREE oraz darmowe #InstaPlansze tutaj ---> http://martielifestyle.blogspot.com/p/instaplansze-na-twoje-insta-stories.html

Obsługiwane przez usługę Blogger.