09 maja 2016

Jak zorganizować pracę przy biurku?

organizacja biurka

Dzisiaj powiem Wam jak zorganizować pracę przy biurku i w jakie narzędzia się wyposażyć by nauka, czy praca mijała nam przyjemnie.

Kalendarz -  ja lubię te w większej wersji, ponieważ mam więcej miejsca na notatki i wklejki. Jest on bardzo przydatny, jeśli chcemy rozplanować coś na kilka razy lub po prostu nie lubimy mobilnej wersji kalendarza. Poza tym świetnie organizuje moją pracę przy biurku. Ja należę do tych osób, które lubią mieć wszystko na papierze i dlatego nie używam elektronicznych organizatorów.

Samoprzylepne karteczki - ja mam ich bardzo dużo, są fajne, bo można je przylepić wszędzie i świetnie sprawdzają się w roli przypominajek na lodówkę czy komputer. Dzięki nim możemy zostawić wiadomość domownikom, zrobić listę zakupów lub zapisać sobie ważne informacje dotyczące naszego komputera (pod warunkiem, że nie wynosimy go z domu).

Zawsze mam też pod ręką mały notes A6, jest dla mnie idealny, kiedy robię listę większych zakupów, u mnie zawsze leży na swoim miejscu w kuchni i dzięki temu na bieżąco dopisuję, czego jeszcze brakuje w moich zapasach ;) To z kolei sprawdza się w organizacji dnia.

A jakie są wasze patenty, na organizację ? Piszcie ! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zainteresował Cię ten wpis? Zostaw coś po sobie w komentarzu lub wesprzyj go lajkiem :).
Chcesz dostać prezent? Zajrzyj tutaj: http://bit.ly/prezent098123