ORGANIZACJA

patenty na naukę

   Cześć! W dzisiejszym poście chciałam się z Wami podzielić, moimi sposobami na organizację czasu i obowiązków. Może są one banalne, ale dzięki nim wszystko ma swój czas.


 Kalendarz -  ja lubię te w większej wersji, ponieważ mam więcej miejsca na notatki i wklejki. Jest on bardzo przydatny, jeśli chcemy rozplanować coś na kilka razy lub po prostu nie lubimy mobilnej wersji kalendarza. Ja należę do tych osób, które lubią mieć wszystko na papierze i dlatego nie używam elektronicznych organizatorów.

Samoprzylepne karteczki - ja mam ich bardzo dużo, są fajne, bo można je przylepić wszędzie i świetnie sprawdzają się w roli przypominajek na lodówkę czy komputer. Dzięki nim możemy zostawić wiadomość domownikom, zrobić listę zakupów lub zapisać sobie ważne informacje dotyczące naszego komputera (pod warunkiem, że nie wynosimy go z domu).

Zawsze mam też pod ręką mały notes A6, jest dla mnie idealny, kiedy robię listę większych zakupów, u mnie zawsze leży na swoim miejscu w kuchni i dzięki temu na bieżąco dopisuję, czego jeszcze brakuje w moich zapasach ;)

A jakie są wasze patenty, na organizację ? Piszcie ! ;)
Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl

Komentarze

POLUB BLOGA NA FACEBOOKU :)